Telefon
WhatsApp
Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), FATİH Projesi kapsamında yapılan çalışmalarda 18 saat üzeri ek ders alan öğretmenlere yapılan ücretlerin iadesine ilişkin bir talimat yayımladı.
GROUP AJANS

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), FATİH Projesi kapsamında yapılan çalışmalarda 18 saat üzeri ek ders alan öğretmenlere yapılan ücretlerin iadesine ilişkin bir talimat yayımladı. Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürü Mustafa Canlı imzasıyla gönderilen resmi yazıda, bu aşırı ödemelerin önüne geçilmesi için adımlar atılacağı bildirildi.

Yazının detaylarında, FATİH Projesi'nin hedeflerine ulaşılması için yeterli sayıda öğretmenin görevlendirildiği ve bu nedenle ek ders ücretleri konusunda bazı aşırılıklar yaşandığı ifade ediliyor. Bu durumu düzeltmek amacıyla öncelikle alınacak önlemler ve ardından da aşırı ödenen ücretlerin iadesinin nasıl yapılacağı belirtiliyor.

Yazının daha fazla detay içerdiği düşünülerek yazının tamamını okumak faydalı olabilir. Öğretmenler, MEB'in talimatlarına uygun olarak hareket etmeli ve gerektiğinde ilgili birimlere başvurarak iade işlemlerini gerçekleştirmelidir.

GROUP AJANS

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Sidebar En Üst 300 x 250 Reklam Alanı

Reklam

GROUP AJANS

Hatay Nöbetçi Eczaneler

Anket

AYKUT BEHZETOĞLU
HAM DÖNER

E-Bülten Aboneliği

16.933333333333