Telefon
WhatsApp
HBB’den Anneler Günü’ne özel Etkinlik
GROUP AJANS

HBB’den Anneler Günü’ne özel Etkinlik

Hatay Büyükşehir Belediyesi Türkiye’de ve Dünya’da her yıl mayıs ayının 2. pazar günü kutlanan Anneler Günü dolayısıyla konteyner kentte yaşayan depremzede annelere özel etkinlik düzenledi.

HBB’den Anneler Günü’ne özel Etkinlik

Hatay Büyükşehir Belediyesi kuruluşu olan UNESCO Hatay Gastronomi Evi ile Suna'nın Kızları Vakfı işbirliğiyle Koç Konteyner Kenti’nde kalan depremzede anneler Gastronomi Evi'nde ağırlandı.HBB’den Anneler Günü’ne özel Etkinlik

Gastronomi Evi’nin kadın şefleri ve annelerin bir araya geldiği etkinlikte bayram öncesi şehrin sokaklarını saran kokusuyla herkesi mest eden, yapılışıyla tam bir kültür yemeği ve Coğrafi İşaretli bir ürün olan Hatay Mutfağının olmazsa olmaz lezzetlerinden Kaytaz Böreği atölyesi gerçekleştirildi. HBB’den Anneler Günü’ne özel Etkinlik

Gastronomi Evi’nin başarılı kadın şefleri ve anneler hazırladıkları birbirinden lezzetli Kaytaz Börekleri ile hem eğlendiler hem de damaklarını tatlandırdılar. 

Çok keyifli bir Anneler Günü kutlaması yaşadıklarını dile getiren katılımcılar, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Öntürk ve kendilerini ağırlayan Gastronomi evi çalışanlarına teşekkür ettiler.

GROUP AJANS

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Sidebar En Üst 300 x 250 Reklam Alanı

Reklam

GROUP AJANS

Hatay Nöbetçi Eczaneler

Anket

AYKUT BEHZETOĞLU
HAM DÖNER

E-Bülten Aboneliği

51.15