Telefon
WhatsApp
Başkan Alihan Döner
GROUP AJANS

Başkan Alihan Döner "annelerimiz Toplumun Geleceğidir"

Ülkü Ocakları Hatay İl Başkanı Alihan Döner; "Annelerimizi başımıza taç etmek ve gönüllerini hoş tutmak bizler için görevdir" dedi.

Başkan Alihan Döner

Sosyal medya hesabında bir mesaj yayınlayan Başkan Döner, 6 Şubat depremlerinde vefat eden deprem şehidi anneleri ve şehit anneleri başta olmak üzere tüm annelerin Anneler Günü'nü kutladığı mesajında şöyle dedi :

"Huzurlu bir toplumun temeli, sağlam bir ailedir. Annelerimiz, ailenin temel direği ve toplumun geleceğidir. Anneler bizim en değerli varlığımızdır. Bizleri dünyaya getiren, yaşama hazırlayan onlardır. Bizim için her türlü fedakârlıkta bulunarak sevgi, şefkat ve merhametini bizden esirgemeyen annelerimizin hakkını ödemek elbette mümkün değildir. Onları her zaman başımıza taç etmek ve gönüllerini hoş tutmak bizler için bir görevdir.

Peygamber Efendimiz; “Cennet, anaların ayakları altındadır.” Hadis-i Şerifi ile cenneti kazanmaya anneyi vesile kılmış, dinimizin kadına ve anneye verdiği değeri göstermiştir. Annelerimizi senede bir gün değil, ömrümüz boyunca sevgi ile kucaklamalı, dinimizin anneye ‘öf’ bile demeyi yasakladığını her zaman hatırlayarak gönüllerini hoş tutmalı ve hürmette kusur etmemeliyiz.

Anneler Günü vesilesiyle toplumu şekillendirmede büyük rolü olan başta şehit annelerimiz olmak üzere; asrın felaketinde kaybettiğimiz annelerimizin, çocuklarını kaybeden annelerimizin ve tüm annelerimizin Anneler Günü'nü kutluyor; sevgi ve saygılarımı sunuyorum."

GROUP AJANS

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Sidebar En Üst 300 x 250 Reklam Alanı

Reklam

GROUP AJANS

Hatay Nöbetçi Eczaneler

Anket

AYKUT BEHZETOĞLU
HAM DÖNER

E-Bülten Aboneliği

123.91666666667