Telefon
WhatsApp
BAKAN TEKİN, DİYARBAKIR İL EĞİTİM YÖNETİCİLERİYLE BULUŞTU
GROUP AJANS
BAKAN TEKİN, DİYARBAKIR İL EĞİTİM YÖNETİCİLERİYLE BULUŞTU

BAKAN TEKİN, DİYARBAKIR İL EĞİTİM YÖNETİCİLERİYLE BULUŞTU

Millî Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Diyarbakır'ın merkez Yenişehir ilçesindeki Öğretmenevinde düzenlenen "İl Eğitim Yöneticileri Toplantısı"na katıldı.
Diyarbakır'da il eğitim öğretim süreçleriyle ilgili toplantılar ve görüşmeler yaptıklarını söyleyen Bakan Tekin, her adımı geniş istişarelerle attıklarını belirterek, tespit ettikleri sorunlarla ilgili çözüm önerilerine yönelik kararları öğretmen, idareci ve Bakanlık merkez teşkilatındakilerle tartışıp artıları, eksileri üzerinde değerlendirme yaparak aldıklarını dile getirdi.
 
Bunun içinde son günlerde kamuoyunun gündeminde olan müfredat çalışmalarının da bulunduğunu ifade eden Tekin, bundan sonra da böyle devam edeceklerini söyledi.
 
Her kararı birlikte alacaklarını, aldıkları kararın hep birlikte arkasında duracaklarını dile getiren Tekin, bir değişiklik yapmak gerekirse yine hep beraber karar vereceklerini belirtti.
 
Tekin, şunları kaydetti:
 
"Sorularınız, önerileriniz, vermek istediğiniz katkı, her şeye açığız. İnşallah, hep beraber güzel şeyler yapacağız. Bugüne kadar Türkiye'deki eğitim öğretim sürecinin gücümüz nispetinde, yapabildiğimiz ölçüde bir adım ileriye gitmesi için hep beraber çalıştık. Bugünden sonra da çalışmaya devam edeceğiz."
GROUP AJANS

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Sidebar En Üst 300 x 250 Reklam Alanı

Reklam

GROUP AJANS

Hatay Nöbetçi Eczaneler

Anket

AYKUT BEHZETOĞLU
HAM DÖNER

E-Bülten Aboneliği

140.53333333333